Кенгуруш

У 2019 році у нас виникла необхідність звільнити оселю від дитячих речей, з яких виросли наші дітки. Хотілось передати вживані проте якісні, гарні речі у добрі руки. Та це виявилось дуже непросто. Ми пропонували віддати одяг безкоштовно у соцмережах, але бажаючих не знайшлося (було багато запитань, переписок, проте реально ніхто не приїхав забрати речі). Також спробували передати у дитячі будинки Києва, але там взагалі не приймали вживаний одяг.

Викидати брендові кофточки та джинси на смітник зовсім не хотілось, тому ми не зупинились і почали шукати людей, яким дійсно потрібна допомога. Телефонували у 262 дитячі будинки по всій Україні, лише 28 сільських закладів відповіли, що приймають вживаний одяг. У 18 з них ми відправляли речі.

З часом до нас почали звертатися люди з сіл з проханням про допомогу. Тому на початку 2020 року ми вперше відправили велику машину з речами, за умови, що 5-10 сімей організують точку розподілу речей, де кожен зможе взяти собі необхідне.

Відтоді ми працюємо завдяки сарафанному радіо і прагнемо, щоб про нас дізнались якомога більше людей.

Кожні 2-3 тижні ми відправляємо по 1-2 машини в малозабезпечені села по всій Україні. Приймаємо будь-які речі, які придатні для повторного використання. Головна умова — все повинно бути чистим та справним.

У 2020 відкрили соціальний магазин дитячого одягу, який став спонсором проєкту для покриття адміністративних витрат. Це крамничка, де можна дешево і якісно одягнути маленьких діток та підлітків.